Crystal Guard úvod

Do Rainbow Six Siege přichází nová aktualizace s názvem „Crystal Guard“

8. 9. 2021
Zdroj náhledu: ubisoft.com

Aktualizace Crystal Guard přidává nového operátora Osu, zásadní změnu v brnění, přepracování map, nový battle pass a další.

Tato aktualizace je již nyní venku a můžete si ji zahrát, pokud vlastníte Rainbow Six Siege. Přináší nového řeckého operátora Osu, nový battle pass s řadou odměn, přepracování map a zásadní změnu v systému brnění.

Osa je útočník a první transgender operátor v Rainbow Six Siege a nese nový univerzální štít Talon-8. Tento štít je vyroben z průhledného neprůstřelného materiálu, může jej nosit na obranu u sebe nebo jej někde zasadit, aby poskytl svému týmu ochranu. Osa je k dispozici k okamžitému použití pro hráče, kteří si zakoupí battle pass, nebo ji můžete získat od 21. září buď za herní nebo prémiovou měnu.

V rámci aktualizace došlo k zásadním změnám mapy Coastline, Bank a Clubhouse, přičemž každá z těchto map získala více zničitelných prvků, nová místa pro umístění bomb a další úpravy. Několik operátorů bude také dostávat aktualizace, které přinesou výrazné změny, včetně Fuze a Twitch. Fuze například nyní může nasadit svůj náboj přes vyztužené povrchy, zatímco Twitchův šokový dron je nyní použitelný pouze během akční fáze zápasu, ale přichází se schopností ničit.

Úplný rozpis všech nových změn a přírůstků najdete v poznámkách k opravám na oficiálních stránkách Rainbow Six Siege. Hru si bude možné také zahrát zdarma od 9. do 12. září na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X | S a na PC.

Zdroj: gamespot.com


Článek pro Gaming Professors napsal Samuel Pernica.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.