Tekken 8 zná své datum vydání

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Tekken 8 má konečně datum vydání: 26. ledna 2024. Společnost Bandai Namco oznámila, že předobjednávky hry budou zahájeny 22. srpna letošního roku. Tekken je jednou z nejoblíbenějších bojových her na světě a Tekken 8 slibuje příznivcům ještě uspokojivější zážitek.

Během včerejšího vysílání Gamescom Opening Night Live 2023 byli na pódiu režisér série Katsuhiro Harada a producent Michael Murray, kteří o chystaném Tekkenu 8 hovořili jako hosté moderátora Geoffa Keighleyho. Harada prozradil, že titul bude obsahovat nový režim nazvaný Arcade Quest, který hráčům umožní vytvořit si vlastního avatara a soupeřit s protivníky ovládanými umělou inteligencí (chvíli jsem se obával, že to bude něco na způsob Battle Hubu, jejž představil Street Fighter 6). Režim má evokovat počátky hraní série v obchodních centrech.

Nejnovější trailer na hříčku ukázal nejen novou variantu Arcade Quest, ale také příběh hry a seznam hratelných postav. Fanoušci se mohou těšit na návrat některých dříve představených oblíbenců, jako je Jin, Paul, Leroy či Asuka Lili, včetně podivínského samurajského bojovníka Yoshimitsu. Kromě toho bylo odhaleno, že Yoshimitsu se vrací, aby doplnil třiadvacet dalších hratelných postav, což není zrovna malé číslo.

Nejvíce mě na tom všem překvapila nová funkce nazvaná Ghost Characters, která zahrnuje umělou inteligenci, jež se má naučit a napodobit váš herní styl. Pokud patříte mezi fanoušky přizpůsobování postav, mám pro vás stejně tak dobrou zprávu. V titulu si bude možné upravit vzhled postav a hudební doprovod.
Tekken 8 bude k dispozici pro PlayStation 5, Xbox série X/S a PC. Společnost Bandai Namco hodlá představit nové funkce a vylepšit stávající pokyny, aby byl zážitek pro hráče co nejpříjemnější. Doufejme, že nový díl bude ještě úspěšnější než jeho předchůdci a poskytne hráčům adrenalinový a nezapomenutelný zážitek.
V souvislosti s oznámením data vydání se objevily spekulace, co dalšího může Bandai Namco fanouškům série nabídnout. Jedno je však jisté – Tekken 8 bude jednou z nejočekávanějších her roku 2024 a fanoušci se této hry nemohou dočkat.
Další tituly představené na prezentaci
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn