Octopath Traveler II – úvodka

Octopath Traveler II míří na Xbox

23. 9. 2023
Zdroj náhledu: Square Enix

Octopath Traveler II je jedním z nejdůležitějších RPG letošního roku a nyní si fanoušci Xboxu tento skvost budou moci užít. Titul totiž vyjde pro Xbox začátkem příštího roku, což je rozhodně výborná zpráva, s níž přišlo samotné studio Square Enix.

Od svého vydání se Octopath Traveler II dočkal rozsáhlého uznání od kritiků, přičemž mnoho recenzentů ocenilo jeho inovativní herní mechaniky, pohlcující budování světa, poutavý příběh, nádherné ilustrace a srdcervoucí hudební doprovod. Pokud nevíte, o čem mluvíme, můžete si přečíst naši recenzi zde.

Octopath Traveler II navazuje na úspěch svého předchůdce a přináší ještě poutavější a spletitější příběh. Titul nabízí osm jedinečných protagonistů, z nichž každý má svou vlastní osobitou příběhovou linii, která se prolíná s ostatními a poskytuje bohatý a pohlcující vyprávěcí zážitek. Vývoj postav byl navíc výrazně posílen hlubšími příběhy, komplexnějšími vztahy a smysluplnými volbami, které ovlivňují vývoj příběhu

Zároveň přináší nové herní mechaniky, které umocňují smysl pro postup, jako je přepracovaný systém dovedností a rozmanitější a náročnější střety s nepřáteli. V neposlední řadě byl vylepšen navigační systém díky vylepšeným funkcím mapy, přehlednějším značkám úkolů a přidání nových schopností procházení, které hráčům umožní snadno prozkoumávat rozsáhlý svět Octopath Traveler II.

Rozhodnutí uvést Octopath Traveler II na Xbox je pro titul významným krokem. Rozšířením dostupnosti na tuto platformu bude projekt schopný oslovit větší základnu hráčů, což může zvýšit jeho prodeje a celkový úspěch, což si tato gamesa rozhodně zaslouží. Tento krok také dokazuje rostoucí popularitu projektu a poptávku hráčů na Xboxu po kvalitních RPG zážitcích.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.