One Hand Clapping – úvodka

One Hand Clapping opustí early access v půlce prosince

29. 11. 2021
Zdroj náhledu: Bad Dream Games

Oceněními ověnčená indie hra One Hand Clapping prozradila datum vydání. Z pout předběžného přístupu se vymaní už 14. prosince. Na Steamu si drží stále velice pozitivní ohlasy, a tak nastal čas, aby se hra blýskla v plné kráse.

Tato vizuálně přitažlivá plošinovka je založena na interakci s okolním světem za pomoci vašeho vlastního hlasu. Jím totiž budete překonávat různé překážky a logické hádanky. Váš hlas vám bude zároveň jedinou zbraní a budete se muset naučit, jak využít jeho sílu společně s melodií a rytmem.

Zdroj: Bad Dream Games

Čekat na vás bude celkem šest unikátních biomů a v nich také zajímavé postavy, které vám dopomohou zvýšit důvěru v sebe sama. Hra One Hand Clapping není určena pouze hráčům s hudebním sluchem. Stačí si broukat, tleskat, křičet, kňourat či vyluzovat jinačí zvuky, výsledek bude stejný. Jen připojíte mikrofon a výprava může započít.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.