Fall Guys - 6 sezona úvodka

Do Fall Guys přichází již brzy nová sezóna

29. 11. 2021
Zdroj náhledu: Mediatonic

Nová sezóna do hry Fall Guys přichází již 30. listopadu s tématem „neobyčejná párty“. Šestá sezóna sebou přinese pět nových úrovní a dvacet pět nových kostýmů, včetně dvou kostýmů spojených se hrou Ghost of Tsushima. Tato sezóna bude také obsahovat časově omezenou akci ke hře Sackboy.https://www.youtube.com/watch?v=X3Qs6BxeHJsNové úrovně bude provázet téma párty, které zahrnuje nové překážky, jako jsou vakuové trubky, děla na vodní balónky a hrazdy. Mezi nové úrovně patří například „Full Tilt“, nový pohled na starou klasiku, který posouvá nechvalně známé houpačky na nový level. Oproti tomu „Pipe Dream“ je okruh, který se skládá z vakuových trubek uspořádaných do bludiště, jímž se hráči snaží projít. Šestá sezóna bude zahájena cestou slávy zahrnující padesát úrovní odměn, které obsahují dvacet pět nových tematických kostýmů. Dva z nich by měly mít spojitost se hrou Ghost of Tsushima, takže by se mělo jednat o dva nové kostýmy s protagonistou hry, Jinem Sakaiem.

Fall Guys - Jin Sakai

Zdroj: MediatonicVývojáři z Mediatonic slíbili během této sezóny více časově omezených eventů, i když v tuto chvíli byl oznámen pouze jeden event se hrou Sackboy. Jakmile bude 6. sezóna uvedena, všichni hráči budou muset mít účet propojený s Epic Games, aby mohli Fall Guys hrát, nicméně propojení účtu vám přinese nové funkce, mimo jiné sdílení postupu napříč platformami.Aktualizace na šestou sezónu bude obsahovat také řadu nových funkcí a oprav, včetně návratu závěrečné úrovně Roll Off, úpravy režimu diváka atd. Nové aktualizace do hry Fall Guys od vývojářského studia Mediatonic vychází 30. listopadu 2021 na platformách PC a Playstation.Zdroj: gamespot.com

Článek pro Gaming Professors napsal Samuel Pernica.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.