Do Fall Guys přichází již brzy nová sezóna

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Mediatonic
Nová sezóna do hry Fall Guys přichází již 30. listopadu s tématem „neobyčejná párty“. Šestá sezóna sebou přinese pět nových úrovní a dvacet pět nových kostýmů, včetně dvou kostýmů spojených se hrou Ghost of Tsushima. Tato sezóna bude také obsahovat časově omezenou akci ke hře Sackboy.
Nové úrovně bude provázet téma párty, které zahrnuje nové překážky, jako jsou vakuové trubky, děla na vodní balónky a hrazdy. Mezi nové úrovně patří například „Full Tilt“, nový pohled na starou klasiku, který posouvá nechvalně známé houpačky na nový level. Oproti tomu „Pipe Dream“ je okruh, který se skládá z vakuových trubek uspořádaných do bludiště, jímž se hráči snaží projít.
Šestá sezóna bude zahájena cestou slávy zahrnující padesát úrovní odměn, které obsahují dvacet pět nových tematických kostýmů. Dva z nich by měly mít spojitost se hrou Ghost of Tsushima, takže by se mělo jednat o dva nové kostýmy s protagonistou hry, Jinem Sakaiem.
Fall Guys - Jin Sakai
Zdroj: Mediatonic
Vývojáři z Mediatonic slíbili během této sezóny více časově omezených eventů, i když v tuto chvíli byl oznámen pouze jeden event se hrou Sackboy. Jakmile bude 6. sezóna uvedena, všichni hráči budou muset mít účet propojený s Epic Games, aby mohli Fall Guys hrát, nicméně propojení účtu vám přinese nové funkce, mimo jiné sdílení postupu napříč platformami.
Aktualizace na šestou sezónu bude obsahovat také řadu nových funkcí a oprav, včetně návratu závěrečné úrovně Roll Off, úpravy režimu diváka atd. Nové aktualizace do hry Fall Guys od vývojářského studia Mediatonic vychází 30. listopadu 2021 na platformách PC a Playstation.
Zdroj: gamespot.com
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn