One Piece Odyssey

One Piece Odyssey představuje všechny systémy

23. 12. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Společnost ILCA a Bandai Namco vydaly dlouhé jedenáctiminutové video, ve kterém vysvětlují všechny systémy a mechanismy hry One Piece Odyssey. Hra tak skutečně bude klasické pojetí RPG, jenom s hromadou animovaných postav z pirátského dobrodružství Luffyho posádky Slamáků. Ve videu se můžete podívat na dynamický bojový systém, který budete používat v soubojích během celého dobrodružství. Ten by měl zaručit, že každý souboj bude jiný. Navíc nebudete hrát jen za jednu postavu, ale musíte vylepšovat celou posádku.

Z tiskové zprávy vývojářů: „Slavný pirát Monkey D. Luffy, známější jako Straw Hat Luffy (Mugiwara no Luffy), a jeho Slamáci se plaví napříč Novým světem a hledají nový ostrov a dobrodružství, která už na ně čekají. Během plavby je však zastihne bouře, v níž ztroskotají… Luffy, odloučený od své posádky, se vydává na velkolepé dobrodružství, aby našel své přátele a spolu s nimi z ostrova unikl! Na hrdiny čekají noví nepřátelé, děsivé přírodní síly a mnoho dalších hrozeb!“ Hra vyjde už 12. ledna 2023 na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S a PC.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.