One Piece Odyssey

One Piece Odyssey ukazuje rozšířenější gameplay

25. 10. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

Na začátku října Bandai Namco ukázalo story trailer hry One Piece Odyssey, která ji přivádí zpátky do velice známé lokace, království Alabasta. Hráči tak budou moci opět navštívit ikonická místa, ve kterých se odehrávalo jedno z největších dobrodružství celé série One Piece. Nyní se můžeme díky sedmiminutovému gameplayi podívat, jak bude celá hra vypadat, a já mohu říct, že naprosto fantasticky.

One Piece Odyssey vyjde na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X|S a Steam 13. 1. 2023. Na hru dohlížel i samotný autor mangy, Eiichiro Oda, což bývá většinou záruka kvality, protože tam, kde Eiichiro dohlíží, si vše hlídá (doufejme, že to bude platit i u seriálu na Netflixu). Vy zatím nažhavte ovladače, protože je na čase vyrazit se Slamáky za dalším dobrodružstvím.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.