Overwatch 2 - Bastion

Do hry Overwatch 2 se vrací Bastion a Torbjörn

23. 10. 2022
Zdroj náhledu: Blizzard

Za odstranění Bastiona a Torbjörna z Overwatch 2 mohly závažné chyby, které znevýhodňovaly ostatní hráče. Do hry by se měli vrátit 25. října.

To, co mnozí považovali za rychlou opravu, trvalo více než čtrnáct dnů. Postavy Bastiona a Torbjörna se do hry Overwatch 2 vrátí již 25. října. Důvodem, proč Blizzard rozhodl o jejich dočasném odstranění, byly závažné chyby, které znevýhodňovaly ostatní hráče.

Bastion mohl v zápasech vystřelit díky chybě až příliš velké množství raket, které bez problému dokázaly zničit celý tým najednou. Torbjörnovi zase vydržela jeho abilita Overload o něco více, než by bylo zdrávo (až dvojnásobně). Díky ní mohli hráči rychleji běhat či dávat vyšší poškození soupeřům. 

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.