Titan Quest 2 - náhled

THQ Nordic oznámilo nový Titan Quest 2

13. 8. 2023
Zdroj náhledu: THQ Nordic

Nové akční hack-and-slash RPG Titan Quest 2 naváže na svého předchůdce z roku 2006. Oficiální oznámení doprovází také trailer.

https://www.youtube.com/watch?v=BkkjXuE6JJ4Co konkrétně má nový Titan Quest 2 z hlediska hratelnosti a příběhu přinést, není prozatím úplně jasné, avšak podle ukázky se má příběh točit kolem bohyně Nemesis, kterou budete muset za každou cenu zničit. Opět nám tedy vývojáři zřejmě přinesou boje s různými mytickými monstry a bytostmi. Dle informací má být rovněž titul v mnoha ohledech detailnější než jeho předchůdce.

Na hře pracuje vývojářské studio Grimlore Games, který má na svědomí tituly SpellForce 3: Fallen God a SpellForce 3 Reforced. Datum vydání nového Titan Quest 2 prozatím neznáme, avšak titul by měl dorazit na PC, Playstation 5 a Xbox Series X/S.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.