Mystery Game 2022 - pátý titul

Pátým vánočním Mystery Game titulem na Epic Games Store je bojovka Them’s Fightin’ Herds

19. 12. 2022
Zdroj náhledu: Mane6, Inc.

Společnost Epic Games nám jako každé Vánoce nabídne několik zajímavých her v rámci Mystery Game, které si můžeme zcela zdarma přidat do naší knihovny. Pátým vánočním Mystery Game titulem roku 2022 je indie bojovka Them’s Fightin’ Herds.

V této animované hře budete ovládat různá zvířata, s nimiž se budete moci utkat v bojových zápasech ve stylu Mortal Kombat. Ačkoliv všechna zvířata vypadají na první pohled roztomile, ve skutečnosti se jedná o nemilosrdné bojovníky, co se nezaleknou ničeho. Them’s Fightin’ Herds je vytvořen na motivy oceňovaných animáků Lauren Faustové, jako je My Little Pony a podobně. Titul nabízí animovaný vizuální styl a příběhový režim, ale také multiplayer s podporou crossplaye.

Them’s Fightin’ Herds bude na Epic Games Store dostupný do zítřejších 17 hodin, kdy se nabídka Mystery Game opět obmění.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.