Miles Morales - náhledovka

PC verze Marvel’s Spider-Man: Miles Morales je již za dveřmi

24. 9. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Společnost Sony oficiálně oznámila, kdy na počítače vyjde druhý díl herní série Marvel’s Spider-Man s podtitulem Miles Morales. Na jeho vydání nebudeme muset čekat už příliš dlouho.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales vyšel na konzoli Playstation 4 a Playstation 5 v listopadu roku 2020, tedy přibližně dva roky po původním Marvel’s Spider-Man. Původní díl navíc vyšel v remasterované verzi srpnu na počítače a jinak tomu nebude ani u spin-offu Miles Morales. Ten by, dle nové ukázky, měl přijít již na podzim letošního roku, tedy méně než půl roku od vydání Marvel’s Spider-Man Remastered. Přesný termín sice nebyl odhalen, ale pravděpodobně se tak stane buď v říjnu, nebo v listopadu. 

Miles Morales by měl být k dispozici na platformě Steam a Epic Games Store, tudíž všichni hráči si budou moci zvolit platformu, která jim bude vyhovovat nejvíce.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.