Madden NFL 23 nebude v případě PC verze podporovat funkci FieldSense

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Electronic Arts
Vývojáři toto rozhodnutí ospravedlňují vyladěním této funkce pro aktuální generaci konzolí. Počítačová verze Madden NFL 23 bude vycházet ze starší generace Xbox One a Playstation 4.
Nový virtuální ročník amerického fotbalu Madden NFL 23 má obsahovat jednu revoluční novinku, která zásadním způsobem vylepší samotnou hratelnost a nabídne zase o něco realističtější zážitek. Konkrétně se jedná o systém FieldSense, který by měl podle EA přinést o něco více realistickou hratelnost, tzv. adaptivní animace a lepší kontrolu nad pohybem a akcemi hráče.
Touto funkcí budou disponovat pouze konzole nové generace Playstation 5 a Xbox Series X/S. Původně se očkávala také podpora PC, ovšem po posledním vyjádření společnosti EA bude tento systém na počítačích chybět. PC verze bude totožná se starší verzí pro Xbox One a Playstation 4.
Madden NFL 23 - náhledovka

Zdroj: Electronic Arts

Kromě systému FieldSense nabídne Madden NFL 23 také lepší audiovizuální zpracování a obecně se více přiblíží reálným zápasům NFL. Datum vydání je naplánováno na 19. srpna letošního roku pro PC, Playstation 4/5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn