Madden NFL 23 - náhledovka

Madden NFL 23 nebude v případě PC verze podporovat funkci FieldSense

5. 6. 2022
Zdroj náhledu: Electronic Arts

Vývojáři toto rozhodnutí ospravedlňují vyladěním této funkce pro aktuální generaci konzolí. Počítačová verze Madden NFL 23 bude vycházet ze starší generace Xbox One a Playstation 4.

Nový virtuální ročník amerického fotbalu Madden NFL 23 má obsahovat jednu revoluční novinku, která zásadním způsobem vylepší samotnou hratelnost a nabídne zase o něco realističtější zážitek. Konkrétně se jedná o systém FieldSense, který by měl podle EA přinést o něco více realistickou hratelnost, tzv. adaptivní animace a lepší kontrolu nad pohybem a akcemi hráče.Touto funkcí budou disponovat pouze konzole nové generace Playstation 5 a Xbox Series X/S. Původně se očkávala také podpora PC, ovšem po posledním vyjádření společnosti EA bude tento systém na počítačích chybět. PC verze bude totožná se starší verzí pro Xbox One a Playstation 4.

Zdroj: Electronic Arts

Kromě systému FieldSense nabídne Madden NFL 23 také lepší audiovizuální zpracování a obecně se více přiblíží reálným zápasům NFL. Datum vydání je naplánováno na 19. srpna letošního roku pro PC, Playstation 4/5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.