The Last of Us Part I – Logiáš

PC verze The Last of Us obdržela datum vydání

10. 12. 2022
 

Další exkluzivita pro Playstation se po čase podívá také na PC. Tentokrát se štěstí usmálo na příběhovou adventuru The Last of Us, která na monitory našich počítačů přijde v březnu příštího roku.

Konkrétní datum vydání The Last of Us bylo odhaleno na akci Game Awards 2022. Naplánováno je na 3. března příštího roku a k této příležitosti vyšel i oznamovací trailer. Hru je možné si již nyní předobjednat prostřednictvím platformy Steam za cenu 59,99 euro. K dispozici budou, stejně jako u Playstationu, české titulky.

Od studia Naughty Dog se bude jednat již o druhou hru, která přijde z Playstationu na PC. Tou první byl Uncharted: Legacy of Thieves Collection, který po vydání trpěl na technické problémy. Doufejme, že u TLOU bude start o něco lepší.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.