Hra ze série Saints Row a akční indie řežba zdarma na Epic Games Store

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Deep Silver

Jako každý čtvrtek, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Po dobu následujících sedmi dní si do našich knihoven můžeme přidat akční pecku Saints Row 4 Re-Elected a indie řežbu Wildcat Gun Machine.

Saints Row 4 Re-Elected

Prvním titulem v této rozdávačce je kompletní edice akční hry Saints Row 4, nesoucí název Re-Elected. Ta nabízí základní hru spolu se všemi DLC, která do ní za celou dobu vyšla. Přidáním do knihovny tak získáte obsah na několik desítek hodin. Kromě toho je k dispozici i několik technických vylepšení, včetně vizuální stránky.

Saints Row 4 Re-Elected bude na Epic Games Store k dispozici do 15. prosince 2022.

Wildcat Gun Machine

Wildcat Gun Machine nás zavede do pekla, v němž budeme bojovat s hordami nechutných nepřátel. Ty budeme ničit pomocí 40 druhů zbraní, přičemž každá z nich je jedinečná svými specifickými vlastnostmi. Titul nabízí 2D grafiku ze staré školy a taktéž epické bitvy s bossy.

Wildcat Gun Machine bude rovněž dostupný do 15. prosince 2022. Od dalšího týdne by pravidelně každý den měla na Epicu začít rozdávačka pomocí tzv. Mystery Game. O těchto hrách vás samozřejmě budeme každým dnem informovat.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn