Perfect Lover – best trio - kopie

Perfect Lover – titul, co nestojí za váš cenný čas

17. 3. 2021
 

Perfect Lover je titul, který nám přineslo studio GREEN CURRY. Jedná se čiře o erotickou hru bez žádného příběhu, či jiných mechanik. Na první pohled se může zdát tento titul skvělou hrou, ale bohužel vás budu muset zklamat. Pojďme si o Perfect Lover říct ty nejdůležitější věci.

Perfect Lover – best trio

Perfect Lover má zbytečné mechaniky

Jakmile si vyberete jednu ze tří slečen, budete ji mít v neustále opakujícím se pokoji, nejspíš ve vašem bytě. Můžete je různě oblékat, svlékat, měnit jim polohy či otáčet kamerou, abyste si je prohlédli ze všech možných úhlů. Také můžete měnit denni dobu a zaostření kamery – jednoduše zcela zbytečné mechaniky, které hře absolutně nic nedodají. Jediné, co vás bude zajímat jsou dva důležité ukazatele – Lust a Affection. Tyto dva ukazatele musíte naplnit do určitého limitu, abyste dívku uspokojil.

Než se tak stane, budete se muset proklikat přes velice nudnou minihru. Na těle dívky se budou objevovat mizící kruhy, které budete muset včas zmáčknout, a takto pokračujete, dokud se nenaplní její vzrušení. Jakmile se dívka konečně vzruší, můžete přejít na samotný sexuální akt, ten je ale bohužel opět doprovázený nudnou klikačkou. Tentokrát však nebudete klikat na kruhy, nýbrž na budíky – jaká to skvělá změna. Když opět dokončíte svůj affection bar, budete mít možnost sám vyvrcholit. Nebude to ovšem tak jednoduché, během krátkého časového limitu se totiž musíte rozhodnout, jestli to uděláte na její prsa, obličej, do úst či do samotné dívky.

Perfect Lover – netvař se tak nevinně

Zbytečnost pokračuje

Dávejte si ovšem pozor, ve hře dívky mají i své dny a také období, ve kterých jsou plodné. Pokud se tedy omylem trefíte do takového dne a budete s nimi mít nechráněný sex, může se vám klidně stát, že budete hrdý internetový otec. Abych byl upřímný, nevím, proč tady tato mechanika je, jelikož tam nemáte žádnou interakci s již narozeným dítětem, nemůžete si zakládat rodinu ani nic podobného. Takže pokud nás tvůrci chtěli poučit, že díky nechráněnému sexu můžete být taťka, gratuluji – nebýt Perfect Lover, tak bych toto moudro zaručeně nevěděl. 

Toto není jediná praštěně zbytečná mechanika, výše jsem také zmiňoval, že se musíte v daném časovém intervalu rozhodnout, kam svůj náklad hodíte. Zapomněl jsem zmínit, že vždy na konci této akce budete informováni o množství mililitrů, které jste už takto vypustili na dívčí tělo. S vyšším skóre se vám odemykají nové možnosti oblečků či sexuálních poloh. Pokud se ale nechcete těmito mechanikami zbytečně trápit a kazit si tak svůj skvělý den, můžete si veškeré oblečení či polohy otevřít přes DLC All Unlocked SaveDate, které si naštěstí můžete stáhnout zdarma.

Nastavení nefunguje, jak má

Pokud si ale přes to všechno budete chtít Perfect Lover zahrát, mé doporučení je, abyste tuto hru nehráli večer, když třeba vaše drahá polovička bude spát a vy se nedej bože rozhodnete potrénovat svou pravačku. Titul má možnost upravit nastavení hlasitosti zvuku, jenže je vám to úplně k ničemu, jelikož nefunguje. Přestože vypnete hlasitost, holky vám řvou přes celou místnost a do sluchátek si to dát nemůžete, protože by vám jejich jekot urval uši.

Tento titul nemůžu bohužel nikomu doporučit, protože v něm převládají zbytečné mechaniky, které hru absolutně neobohacují o nějaký lepší zážitek. Upřímně větší vzrušení pocítíte u Hledání min nebo Tetrisu. Ale dokážu si představit že i tento titul si dokáže najít své zastánce. Grafické zpracování není nijak špatné, ale na druhou stranu ani dobré, a co se modelů dívek týče, raději se podívejte na nějaké anime ve stylu DxD, Queens Blade či Freezing. Tady byste jen ztráceli čas. Cena 11,59 € mi za takovýto titul přijde docela nepřiměřená.

Klady
 • DLC zdarma
Zápory
 • zbytečné mechaniky
 • nefunkční nastavení
 • zabaví vás na pár vteřin
 • cena
 • všechny dívky mají totožný model těla
Platforma PC
 • Datum vydání 01.11.2019
 • 0.0

  Nedoporučujeme

  Michal Mráz

  Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

  Sledujte nás:

  © 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.