Planet Zoo kapybary s návštěvníky

Planet Zoo chystá 12. dubna další DLC

30. 3. 2022
Zdroj náhledu: Frontier Developments

Již jsme si u her od Frontier Developments zvykli na to, že je i po několik let od vydání doplňují novým obsahem. Nejinak je tomu u Planet Zoo, ve kterém se blíží vydání dalšího DLC.

Wetlands Animal Pack

Nové rozšíření nám přináší zvířata z mokřadů a vod. Těšit se můžeme na osm nových živočišných druhů a nechybí ani další unikátní scénář. Hned sedm zvířat lze umístit do výběhu a jednoho obojživelníka spatříme v expozici. Balíček obsahuje kapybary, ptakopysky, vydry malé, kajmany brýlové, vodušky, buvoly arni a jeřáby mandžuské. Novým obojživelníkem v expozici je čolek dunajský.

Zdroj: Frontier Developments

Zvířata získala i nové chování. Můžeme tak pozorovat kapybary, jak si hrají s novými hračkami, či do hloubky se potápějící ptakopysky. Vydry malé budou ve vodě dovádět a předvedou i piruety. Taktéž zajímavou podívanou může být vábicí taneček jeřába mandžuského. Vybudujte tak pro ně ideální výběh a pozorujte je v jejich přirozeném prostředí.

Nový scénář

V tomto scénáři zamíříme do rozmanitého brazilského Pantanalu, kde si vyzkoušíme manažerské schopnosti v největším mokřadu na světě. Zoo má za úkol zachránit ohrožené druhy zvířat. Bude potřeba převzít správu zoo, adoptovat zvířata, a velice důležitým úkolem je i péče o návštěvníky. Ty je potřeba vzdělávat, ale i nadchnout a zabavit.

Wetlands Animal Pack vychází již 12. dubna za cenu 9,99 €. Jako tradičně již s tímto rozšířením vyjde i nový update 1.9, který je zcela zdarma a přidá do hry mnoho nových věcí a předmětů.


Článek pro Gaming Professors napsala Adéla Barešová.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.