Planet Zoo: Europe Pack náhled

Planet Zoo: Europe Pack vyjde 14. prosince

8. 12. 2021
Zdroj náhledu: Frontier Developments

Planet Zoo je velice oblíbená hra, v níž se stanete vlastníkem své vlastní zoologické zahrady. Vytváříte výběhy, pořizujete si nová zvířata a následně se o ně staráte, jak jen nejlépe dokážete. Rozšíření již vyšlo několik a vždy jste se podívali do jiného koutu světa. Můžete si už například zahrát DLC Australia nebo třeba Arctic. Včera, tedy 7. prosince, byl zveřejněn trailer, který oznamuje příchod nového rozšíření, a to Planet Zoo: Europe Pack. Z názvu je všem jasné, že tentokrát se podíváme do Evropy.

Planet Zoo: Euro Pack vyjde za necelý týden, a to 14. prosince 2021. Těšit se můžeme na pět nových zvířat a na více než 250 nových objektů scenérie, které jsou inspirovány malebnými evropskými městy, jako jsou Benátky nebo Amsterdam. Pět nových zvířat se bude skládat z kozorožce horského, rysa ostrovida, daňka, jezevce a mloka skvrnitého. V traileru také můžete vidět, že nové DLC nabízí časově omezený vánoční scénář, takže si svoji zoo budete moci vyzdobit světýlky a dalšími vánočními ozdobami.

Pokud se vám Planet Zoo: Europe Pack zalíbil, nezapomeňte si jej dát do seznamu přání na platformě Steam.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.