Stray Souls vydává první Alpha demo

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Při běžném pohledu na hororový žánr u her je zde k nalezení řada obrovských a vlivných titulů, které zanechaly svůj otisk a dodnes inspirují další tituly. Například Resident Evil a Silent Hill pomohly utvářet hororové hraní, přičemž dodnes dosahují milionových tržeb. Pod tímto povrchem áčkových titulů se však skrývá velké množství nezávislých hororových her. Ty děsí hráče už léta. Dnes k nim přibyl nový psychologický horor nazvaný Stray Souls, který právě vydal své alfa demo.
Stray Souls, vyvinuté společností Jukai Studios, je hororový titul z pohledu třetí osoby, který sleduje příběh teenagera Daniela. Díky svému příklonu k psychologickému vyprávění, mechanikám založeným na hádankách a prvkům boje se zdá, že přebírá podněty z některých klasických hororových her, jako jsou Post Trauma nebo Wronged Us. Ty se navíc samy inspirují hrou Silent Hill. Je třeba poznamenat, že demo pro tuto hru představuje raný vývoj alfa verze, takže na hotovém produktu je ještě hodně práce.
Zdroj: igdb.com
V současné době zatím není stanoveno datum vydání, ale zájemci si mohou demo stáhnout již nyní ze Steamu. K dispozici jsou také desetiminutové záběry ze hry, které byly nahrány před pár dny. Video představuje hlavního hrdinu Daniela v den jeho narozenin, jak zkoumá opuštěnou oblast v srdci zchátralého lesa. Jsou zde vidět prvky příběhu a boj proti strašidelně vyhlížejícím monstrům.
Pro poslední konzolovou generaci byly vytvořeny některé skvělé hororové hry, jako je Alien Isolation, The Evil Within a Outlast 2. To, na čem Jakai Studios pracují, má potenciál.
Zdroj: gamerant.com
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn