Podívejte se, co všechno Atomic Heart nabídne

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Mundfish
Vývojářská studio Mundfish, které Atomic Heart vyvíjí, vydalo nový, téměř devítiminutový, trailer, který přibližuje mechanismy a souboje dlouho očekávané hry. Hra Atomic Heart je v aktivním vývoji již několik let, přičemž o jejím aktuálním stavu se dlouho neinformovalo. Nový trailer ukazuje něco málo ze všeho, co Atomic Heart nabízí, od prostředí, příběhu a soubojů až po jednotlivé zbraně.
Atomic Heart je akční RPG z pohledu první osoby se spoustou pohlcujících simulačních prvků. Oznámena byla krátkým teaser trailerem již v roce 2017, po němž následovala řada upoutávek, které detailně popisovaly různé prvky hratelnosti. Zprávy o jejím vývoji časem utichly, protože ředitel hry Atomic Heart Robert Bagratuni prozradil serveru Eurogamer, že vývoj brzdí kombinace „mládí, ambicí, inovací a nových technologií“. Aby tým Mundfish vše urychlil, vyškrtl velké části hry, včetně plánovaného režimu pro více hráčů.
Přes protahovaný vývoj už ale nebudeme muset na Atomic Heart čekat příliš dlouho, protože vychází již 21. února pro PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X/S. Hra bude v den vydání součástí Game Passu pro konzole i PC.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn