Project-Crawl-úvod

Pohlcující dungeon crawler – Project Crawl 

24. 9. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Nedávno odhalený Project Crawl se nazývá „pohlcujícím PvPvE dungeon crawlerem z pohledu první osoby.“ Příští týden plánuje na Steamu zahájit alpha test.

„Project Crawl nabízí strhující zážitek, staví hráče proti sobě a proti nebezpečnému prostředí dungeonu,“ uvedli vývojáři Mithril Studio v dnešním oznámení. „S řadou postav, ze kterých si můžete vybrat, budou hráči prozkoumávat tajemnou temnotu. Mohou si vybrat zda sami nebo s přáteli. U tigi sbírat kořist a bojovat s monstry v této výpravě za vítězstvím a přežitím.“

V sérii komunitních otázek a odpovědí Mithril Studio také vysvětluje, že Project Crawl bude obsahovat různé rasy (elfy a lidi a tak dále) a třídy, ze kterých si můžete vybrat. Po otestování hry se spustí v předběžném přístupu. Současná velikost party jsou tři hráči, i když Mithril Studio navrhuje v budoucnu další herní režimy a velikosti týmů.

Ačkoli stránka obchodu toto slovo nepoužívá, Project Crawl je rozhodně extrakční hra. „Poražte hrůzostrašná monstra, objevte neocenitelné artefakty, vyzkoušejte legendární zbraně. Unikněte z tohoto místa s příběhy, abyste je mohli vyprávět, nebo to všechno zahoďte do propasti,“ píše se v ní.

Pokud vám to všechno zní trochu povědomě a ve videu s odhalením hry výše to vypadá velmi známě, pak pravděpodobně stojí za to vyzkoušet Dark and Darker. Tato docela populární fantasy extrakční hra se rychle stala jednou z nejhranějších her během akce Steamu s názvem Next Fest. Dark and Darker od té doby strávil zbytek tohoto roku zapleten do právního sporu s herním vydavatelem Nexon, který vyústil v jeho odstranění ze Steamu a přesunutí do nového obchodu.

Zdroj: igdb.com

Zdroj: pcgamer.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.