Pokemon

Pokemon Company International představuje kampaň Pokemon together

22. 2. 2023
 

Psal se 27. únor 1996 a v Japonsku byly na trh uvedeny první videohry Pokémon, Pokémon Red a Pokémon Green. Ty hráčům představily koncept soubojů a obchodování s těmito příšerkami prostřednictvím propojení skrz jejich zařízení Gameboy. To byl začátek jedné z nejoblíbenějších franšíz na světě, v níž se najednou každý toužil stát trenérem Pokémonů.

Výše zmíněný den je tak nyní známý jako Den Pokémonů. Slovy ředitele marketingu společnosti The Pokémon Company International Andyho Hartpence: „Pokémon má od svého počátku jedinečnou schopnost fyzicky i virtuálně spojovat lidi …Těšíme se, že v roce 2023 oslavíme tento aspekt značky a pozveme její pozoruhodnou komunitu fanoušků, aby si vyzkoušela mnoho způsobů, jak se může spojit napříč celou sérií. Spojujeme trenéry, aby hráli, objevovali, sledovali, sbírali nebo obchodovali a počínaje letošním Pokémoním dnem i oslavovali samotné Pokémony.“

Nyní, 27 let od prvního vydání tak máme oslavovat Pokémony, a to konkrétně na akci „Pokémon together,“ jež poběží po celý rok 2023. Všichni tak zveřejňujte své sbírky, fotografie nebo videa, abyste ukázali, co vše vás s touto značkou pojí. Příspěvky označené #PokemonTogether budou mít poté šanci se dostat do mozaiky ve stylu ikonického Pokeballu, která bude odhalena na Den Pokémonů. Pokud se chcete podívat na odhalení mozaiky, podívejte se na tento odkaz a slavte.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.