Pokemon GO 2023

Pokémon GO odhaluje detaily z nového eventu

27. 12. 2022
Zdroj náhledu: Pokémon

Nejnovější event v mobilní hře Pokémon GO bude obsahovat nové kostýmy pro pokémony, speciální bonusy, Stardust a ještě mnohem více. Jako vždy hra oslavuje nový rok svými originálními oblečky, kromě toho budete mít mnohem vyšší šanci chytit shiny pokémona. Poslední eventy této hry od společnosti Niantic tak na sebe volně navazují, jelikož momentálně nám začíná Holiday event, po němž přichází event pro oslavu nového roku.

Jak sami můžete vidět, Pikachu společně s Noctowlem dostanou nový obleček. V tříhvězdičkovém raidu a výše najdeme také pokémony, kteří budou mít velkou šanci na shiny edici. Událost začíná 31. prosince a potrvá do 4. ledna.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.