Train Station Renovation

Vydání Germany DLC do hry Train Station Renovation odloženo

12. 11. 2021
Zdroj náhledu: Live Motion Games

Vývojáři ze studia Live Motion Games připravili nové rozšíření do hry Train Station Renovation s názvem Germany DLC. Tento dodatek měl být vydán již 17. listopadu, bohužel vývojáři se nyní rozhodli jeho vydání posunout, a to až na polovinu ledna 2022.

Zdroj: Live Motion Games 

Dle vyjádření vývojářů řada podobných her vydaných v posledních týdnech na Steamu nedosahuje takových úspěchů, jaké byly očekávány. Velkou roli v tom má hrát právě správné načasování. Proto se rozhodli vyčkat s vydáním rozšíření a posunout tento termín o dva měsíce. Podle nich je důležité zajistit takové podmínky, aby bylo nové DLC dobře prodávané a hlavně ziskové.

Train Station Renovation – Germany DLC obsahuje devět vlakových stanic, které jsou inspirovány německou architekturou, dále je zde více než třicet nových předmětů a nové hudební skladby. Vydání je naplánováno v polovině ledna příštího roku.


Článek pro Gaming Professors napsala Adéla Barešová.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.