Skyrim Anniversary Edition raději bez modů

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

O nové edici Skyrim Anniversary Edition k desátému výročí hry The Elder Scrolls V: Skyrim jsme vás nedávno informovali. Edice, která byla 11. listopadu vydána, však některé hráče nepotěšila. Zejména se pak ozývají milovníci modů, kteří zažívají krušné chvíle.

skyrim desáté výročí

Zdroj: Bethesda

Skyrim Anniversary Edition se načítá tak rychle, že některé mody způsobují pády

Pokud hrajete Skyrim Anniversary Edition a zároveň používáte určité mody, měli byste se mít na pozoru. Některé mody způsobují pády hry a následně černou obrazovku s chybovými hláškami.

Jak si všiml herní magazín PC Gamer, nová verze Skyrimu, která byla spuštěna v rámci výroční aktualizace, způsobila několik nečekaných problémů. Na první pohled by se nejednalo o velký problém. Bethesda nicméně dala většině známých moderům předběžný přístup k Anniversary Edition, aby pomohla odvrátit „modpocalypsu“ a připravit tak oblíbené mody na tuto verzi hry.

Ukázalo se, že problém souvisí s kompilátorem, který se používá k sestavení hry při jejím spuštění. Je podstatně rychlejší než starý kompilátor a tato dodatečná rychlost narušuje časování některých modů.

Tvůrce Luciena, populárního nového následovníka, kterého si hráči mohou přidat do hry, našel zdroj problému ve svém modu a vyřešil ho tak, že do něj jednoduše přidal třísekundovou prodlevu při spuštění.

Pokud jste tedy i vy narazili na chybu černé obrazovky Skyrim Anniversary Edition, ujistěte se, že mody jako Lucien běží na své nejnovější verzi. Případně vyčkejte, než modeři aktualizují své mody pro novou verzi hry.

Hru můžete sledovat zde.

Zdroj: gamesradar.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn