Postal 3 – útok na vaše město

Postal 3 už si na Steamu nezakoupíte

22. 11. 2022
 

Vyvěste černé vlajky, loučíme se totiž s tím vůbec nejhorším dílem oblíbené série Postal a možná s jednou z těch nejhorších her, co se kdy hráčům dostaly do rukou. Postal 3, jak si ostatně můžete přečíst v naší recenzi, je, tedy teď už byl, titul pošlapávající vše, co na Postalu bylo kdy dobré. Nedržte však smutek, Postal 3 byl po jedenácti letech stažen z prodeje na jediné platformě, na které byl ještě dostupný, na Steamu, což si zaslouží, spíše než minutu ticha, pořádnou oslavu. Dokonce i Running With Scissors oslavují a jsou to přímo oni, kdo oznámil tuto „smutnou“ novinu (i když za vývojem třetího dílu nestáli oni, nýbrž studio Trashmasters).

Ptáte se na důvod? Ten je snad úplně všem jasný… Running With Scissors ve svém tweetu oznámili, že je to kvůli problémům s DRM… a dopsali, že nám tím vlastně prokazují službu, protože už si lidé nebudou moct kupovat ten šmejd! Nezdá se, že by fanoušci truchlili, právě naopak. Studio Running With Scissors se údajně pokoušelo Postal 3 ze Steamu odstranit už dříve, ale protože nemá kontrolu nad zdrojovým kódem ani profilem hry na Steamu, nedalo se doteď nic dělat. To však změnily aktuální problémy s DRM, díky čemuž se s námi Postal 3 definitivně loučí. Sbohem, nebudeš nám chybět.

Pokud titul již vlastníte, samozřejmě vám v knihovně zůstane. Toto opatření je spíše kvůli novým hráčům, kteří by nedej bože chtěli utrácet své těžce získané finance za něco tak příšerného.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.