Potvrzuje záhadný plakát Death Stranding 2?

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Na veletrhu Tokyo Game Show 2022 byl odhalen nový plakát ke hře Hidea Kodžimy, na kterém se pravděpodobně objevuje hollywoodská herečka Elle Fanning. Legendární vývojář je známý především díky své úspěšné sérii Metal Gear a simulátoru doručování Death Stranding z roku 2019. V červnu bylo oznámeno, že příští titul Hidea Kodžimy bude exkluzivní pro Xbox, ale nyní se zdá, že režisér začal mluvit o dalším záhadném projektu.

Geoff Keighley, novinář a moderátor z herního průmyslu, nedávno sdílel plakát zobrazující tajemný projekt společnosti Kojima Productions. Na plakátu, který je k vidění i na virtuální prohlídce Tokyo Game Show, je zobrazena silueta ženy s textem „Who am I?“.
Totožnost ženy nelze identifikovat, ale podle uživatelů Twitteru, jako jsou José Mellinas a AliceAletheia, silueta silně připomíná hollywoodskou herečku Elle Fanning. Logo ve spodní části plakátu také vypadá jako padací most, který se otevírá nebo zavírá, což by mohlo naznačovat, že plakát upozorňuje na Death Stranding 2.

Oficiálně hra zatím oznámena nebyla, nicméně herec Norman Reedus potvrdil únik informací o projektu Death Stranding 2 již v květnu. V první hře se objevilo hvězdné obsazení hollywoodských ikon, včetně Reeduse, Madse Mikkelsena, Léy Seydoux a Margaret Qualley. Elle Fanning můžete znát jako Auroru z filmu Maleficent (Zloba), kde si zahrála společně s Angelinou Jolie, nebo ze seriálu The Great, kde ztvárnila roli Kateřiny.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn