Bude Death Stranding 2 Xbox exkluzivitou? Kodžima oznámil spolupráci s Microsoftem

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: twitter.com/Xbox
Spekulace o možné spolupráci mezi Kojima Productions a Microsoftem se po internetu začaly šířit už v minulém roce. Legendární japonský vývojář byl údajně u Sony odmítnut, a tak šel hledat „útočiště“ ke konkurenci. Tato tvrzení se alespoň částečně potvrdila, Hideo Kodžima totiž na konferenci Xboxu a Bethesdy oznámil, že společně s Xbox Game Studios pracuje na novém titulu. Jak sám tvůrce uvádí, mělo by se jednat o „unikátní zážitek“ s využitím „špičkové cloudové technologie“.

Během konference také padlo, že se má jednat o zcela novou hru. Detailnější informace však nejsou známé a nejspíš si na ně budou muset hráči ještě nějakou dobu počkat. Ihned se vynořily spekulace o tom, že by se mohlo jednat o nedávno uniklý hororový projekt Overdose, o kterém jsme vás informovali v tomto článku. Zde by měla hlavní roli ztvárnit herečka Margaret Qualley, kterou můžete znát z Death Stranding jako Mamu.

Okolo Hidea Kodžimy byl v poslední době rozruch. Herec Norman Reedus totiž v rozhovoru omylem prozradil, že se chystá Death Stranding 2.

Zdroj: windowscentral

Novinku pro Gaming Professors napsal Dominik Tománek.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn