The Last of Us

Pre-load The Last of Us Part 1 začne už velice brzy

26. 8. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Pre-load The Last of Us Part 1 by měl začít dneska, 26. 8. Tato informace se objevila na začátku týdne na twitterovém účtu Naughty Dog Central, který odhalil řadu podrobností o nadcházejícím remaku The Last of Us. Na účtu objevil snímek z obrazovky PlayStation 5 s načasováním předběžného načtení. Podle tohoto obrázku se tak dá očekávat, že se The Last of Us Part 1 začne automaticky stahovat už dnes, čas ale není přesně jistý.

Jakmile se to však rozjede, budete mít spoustu času si hru stáhnout ještě před jejím vydáním, které je 2. 9. 2022. Je to asi také ta nejlepší volba, protože celý remake je docela robustní, a se všemi těmi novými vizuálními prvky to znamená, že Part 1 zabere na vašem pevném disku více místa než originál nebo remaster. Proto vám i sám osobně doporučuji tento čas využít. Nutno zde ještě připomenout, že toto předběžné načtení je k dispozici pouze pro verzi hry na PlayStation 5. Momentálně nejsou žádné informace, kdy bude uvolněna verze pro PC. Snad se tak i my, nekonzoláři, brzy dočkáme.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.