Pre-load The Last of Us Part 1 začne už velice brzy

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Pre-load The Last of Us Part 1 by měl začít dneska, 26. 8. Tato informace se objevila na začátku týdne na twitterovém účtu Naughty Dog Central, který odhalil řadu podrobností o nadcházejícím remaku The Last of Us. Na účtu objevil snímek z obrazovky PlayStation 5 s načasováním předběžného načtení. Podle tohoto obrázku se tak dá očekávat, že se The Last of Us Part 1 začne automaticky stahovat už dnes, čas ale není přesně jistý.

Jakmile se to však rozjede, budete mít spoustu času si hru stáhnout ještě před jejím vydáním, které je 2. 9. 2022. Je to asi také ta nejlepší volba, protože celý remake je docela robustní, a se všemi těmi novými vizuálními prvky to znamená, že Part 1 zabere na vašem pevném disku více místa než originál nebo remaster. Proto vám i sám osobně doporučuji tento čas využít.
Nutno zde ještě připomenout, že toto předběžné načtení je k dispozici pouze pro verzi hry na PlayStation 5. Momentálně nejsou žádné informace, kdy bude uvolněna verze pro PC. Snad se tak i my, nekonzoláři, brzy dočkáme.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn