Prince of Suburbia - Part 1 - náhled

Prince of Suburbia – Part 1 – rodinná záležitost

31. 3. 2024
Zdroj náhledu: ViM Studios

Dnes se společně podíváme na první část erotického titulu Prince of Suburbia, která je na Steamu zcela zadarmo. Druhá část je již také vydaná v podobě DLC, které je možné si pořídit za necelých jedenáct eur. Jedná se o první erotickou novelu vývojářů z ViM Studios, avšak ne poslední. Studio skládající se z pouze dvou členů již připravuje vydání svého druhého erotického titulu nesoucího název A Shot in the Dark, které by mělo vyjít již za necelý měsíc, konkrétně 14. prosince tohoto roku.

Tohle bude zajímavé

Vžijete se do role mladíka, jehož si můžete, jak je již u tohoto žánru zvykem, libovolně pojmenovat. Můj milý chlapec tedy dostal jméno Mateo. Z počátku bych vám ráda lehce přiblížila dějovou linii, která, jak za chvíli zjistíte, je docela přitažená za vlasy. Nicméně v erotických titulech se fantazie meze nekladou, tudíž asi mě to nijak zvlášť nepřekvapilo.

Váš otec zemřel a nyní tedy žijete v krásném domě pouze se svojí nevlastní matkou a nevlastní sestrou. Pokud vaším fetišem jsou jakékoliv rodinné hrátky, věřte mi, zde jste na správném místě. Vaše nevlastní matka pracuje jako lékařka a nyní se zabývá studií vývoje nového léku. Aby tato studie byla úspěšná, a to co nejdříve, rozhodne se sama užívat tento ještě neotestovaný lék a pozorovat všechny vedlejší účinky. Tyto účinky jsou trochu jiné, než by člověk mohl očekávat. Podporují totiž sexuální apetit mnohem více, než je zdrávo. Tyto léky se dostanou do rukou i vaší postavě a díky tomu budete mít stojáka téměř pořád. Naštěstí zde je několik krásných žen, jež se o vás rády postarají se vším všudy. 

Nevlastní matka, sestra, teta a sestřenice?!

Postav v Prince of Suburbia – Part 1 není mnoho, a to si troufnu zařadit do negativ hry. Většina postav také patří do vaší rodiny, avšak samozřejmě pouze jakožto nevlastní. Hrátky si budete moci užít se svojí nevlastní matkou, sestrou, tetou, a dokonce i sestřenicí. Na mé poměry je to možná lehce přehnané, avšak pro některé hráče se může jednat o erotickou hru snů. Přece jen má u těchto her každý zcela jiné preference. Mé preference se lehce liší, nicméně to neznamená, že se nejedná o kvalitní počin. Já asi spíše preferuji hry, kde je rozjezd lehce pomalejší a příběh obsáhlejší, s více postavami. Zde je vše velmi přímočaré a řekněme, že zhruba polovinu herního času hráč stráví u lechtivých scén.

V první části vám budou představeny ještě dvě postavy, jimiž jsou vaše sousedka a její dcera. Jejich dějová linie je také nadmíru zajímavá, o tom vás mohu ujistit.

Sexuální mašina

Jak jsem již zmínila výše, lechtivých scén vám Prince of Suburbia – Part 1 nabídne dost. Nechybí anál, páska přes oči, sex se starší ženou, lesbické hrátky a mnoho dalšího. Opět si zde každý najde to svoje. Scénky jsou dle mého slušně provedené a plusovým bodem je audio u některých těchto scén. Tvůrci nezapomněli na nějaké ty vzdychy a výkřiky z potěšení, které velice často u spousty kvalitních erotických titulů chybí.

Prince of Suburbia – Part 1 je pro mě v hodně ohledech odlišný oproti jiným erotickým hrám, jež jsem v minulosti recenzovala. Rozdílem zcela jistě je docela rychlé tempo hry a vizuální stránka, která je oproti ostatním titulům tohoto žánru o něco barvitější a veselejší. To rozhodně není na škodu, neboť přidává gamese jedinečné kouzlo, díky němuž se stejně jako Tame IT, Seeds of Chaos nebo Sanguine Rose odlišuje od jiných projektů. Jedná se tedy o slušný erotický počin, nicméně příběh je méně obsáhlý a postav nebylo představeno mnoho. Musíte tedy sami zvážit, zda takto zpracovaná hra tohoto žánru je pro vás to pravé ořechové.

Platforma PC
 • Datum vydání 21.12.2023
 • Vizuál

  Audio

  Příběh

  Znovuhratelnost

  Technické zpracování

  Obtížnost

  Adéla Pfefrová

  Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

  Sledujte nás:

  © 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.