TEKKEN 8 – jiný logiáš

Připravuje se událost k představení TEKKEN 8

4. 11. 2023
Zdroj náhledu: Bandai Namco Studios Inc.

Společnost Bandai Namco oznámila speciální událost, která se uskuteční 12. listopadu. Na této akci budou fanouškům představeny nové informace o TEKKEN 8, včetně posledního bojovníka, který se připojí k rozsáhlé soupisce více než třiceti postav. Mezi staršími i novými tvářemi série se objeví peruánská zápasnice Azucena Ortiz a francouzský elegán Victor Chevalier. Díky přidání posledního válečníka bude základní bojovka nabízet celkem třicet dva postav, za něž bude možné hrát. Na prezentaci se objeví také několik speciálních hostů, včetně producenta projektu Katsuhira Harady a Michaela Murraye.

Zdroj: bandai Namco

Informace o nadcházející události se objevila v krátkém teaseru na oficiálním profilu Evolution Championship Series (EVO) na Twitteru. Na webových stránkách EVO jsou však k dispozici i další potřebné podrobnosti. „Dne 12. listopadu 2023 v 17:00 hod. se ve spolupráci se společností Bandai Namco Entertainment koná vzrušující událost na oslavu odkazu hry TEKKEN 7 a zároveň se připravujeme na osmičku. Na začátku akce se uskuteční exhibice, v níž se představí všichni šampioni ze sedmého dílu, kteří se utkají v osmičce. Bude také uspořádán nejnovější TEKKEN Talk se speciálními hosty Katsuhirem Haradou, Michaelem Murrayem a Koheiem „Nakatsu“ Ikedou, kde budou představeny nejnovější postavy, funkce a mechaniky, včetně odhalení poslední postavy při uvedení TEKKENa 8 na trh!“

Na internetu se již objevily různé spekulace a fotografie, které odhalují soupisku bojovníků včetně té poslední příchozí. S ohledem na to, že TEKKEN 8 má představit osudový souboj otce a syna mezi Kazuyou a Jinem, je pravděpodobné, že autoři chtějí ještě více zamíchat kartami a rozdmýchat již tak žhavý rodinný plamen přidáním nového člena rodiny. Podle domněnek by poslední válečnice mohla být Reina, údajná tajná dcera Heihachiho Mishimy, což by pro univerzum TEKKENa znamenalo, že by byla sestrou Kazuyi Mishimy a tetou Jina Kazamy.

Bude zajímavé sledovat, jak se příběh ještě více rozvětví, pokud se tyto informace ukážou jako pravdivé. Pokud se dočkáme nového dílu po osmém TEKKENu (a určitě se dočkáme), mohlo by dojít ke konfrontaci mezi Jinem a jeho novou tetou. Podrobnosti se však dozvíme 12. listopadu, a pokud máte zájem sledovat přímý přenos, můžete tak učinit na twitch.tv/evo.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.