BloodHunt – logo

Přišel Bloodhunt Akt 2 o dodávky?!

11. 10. 2021
Zdroj náhledu: Sharkmob

Známý youtuber FlyGunCZ si nedávno postěžoval na update v battle royale hře Bloodhunt, která minulý měsíc vstoupila do předběžného přístupu. Všímá si přitom především změn na herní mapě.

Krvavá Praha se mění

Sharkmob ve čtvrtek 7. 10. totiž vydal větší update zároveň s rozšířením obsahu nazvaným prostě „Akt 2”. Kromě toho, že ze hry odstranili některé dodávky (což je vidět hlavně v okolí Rudolfina), také pružně reagovali na ohlasy hráčů, takže oslabili některé archetypy a zbraně, jiné naopak trochu posílili. Specifická schopnost prowlera byla oslabena, takže čas detekce je kratší. Toreadorova „Oslepující krása” byla mírně upravena, takže nyní funguje jako klasický bílý flashbang. Úprav se dočkaly i zbraně, „plynová” kuše nyní má nižší počáteční AoE poškození a je celkově oslabená. Naopak dříve nepříliš oblíbené dvojité kuše byly posíleny a mají nyní větší rozsah exploze a větší zásobníky.

Poněkud kontroverzně se může jevit úprava hitboxů pro melee zbraně, s nimiž teď rovněž naděláte větší paseku. Jako u většiny podobných změn to ale někomu přijde vhod, jinému nikoliv.

Zdroj: Sharkmob

Služba pro hráče

FlyGunCZ si nicméně nevšiml faktu, že v rámci updatu Akt 2 je otevřen interiér Rudolfina, kam se přesunula i bedna, která původně byla na parkovišti pod ním (kde je také místo pro respawn). Loot byl tedy redistribuován, nikoliv, jak tvrdí FlyGunCZ, odstraněn. Další rozšíření obsahu je v Elysiu (čili předherním lobby), kde přibyl Primogen klanu Nosferatu (Omnis). Speciální halloweenský event přidal další úkoly, které můžete ve hře plnit.

Designéři v Sharkmob rovněž vyslyšeli hlas komunity a věnovali péči systému respawnů v týmových hrách. Mnoho hráčů se totiž po první smrti odpojovalo, nebo neoživovali spoluhráče. Nyní jsou do hry zabudované zprávy, které na tuto možnost upozorňují. Chybí však představení této důležité mechaniky v tutorialu.

V pravém horním rohu na vás nově budou koukat ikony oznamující problémy s výkonem.

Co se týče optimalizace, update Akt 2 nepřináší žádné změny, autoři však v této oblasti vyvíjejí úsilí a snad se se v budoucnosti dočkáme zlepšení.

Seznam všech změn si můžete přečíst zde.

Zdeněk Samec

Zdeněk rád hrál hry už od dětství. Na gymnáziu spolu se spolužáky vytvářel vlastní hry v GameMakeru. Po menší přestávce se ke hraní vrátil a teď je to jeho hlavní koníček. Jeho vášní jsou hlavně AAA hry s propracovanou grafikou. Rád se vrací i ke starším hrám. Za nejlepší hru všech dob považuje sérii Half-Life, má slabost i pro hry od Blizzardu. V GP by rád pokrýval hardwarovou sekci a přispíval recenzemi a úvahami. Jeho zájmem je i zvláště západní filosofie, klasická řečtina a latina, které studoval na Filozofické fakultě UK.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.