Italské studio Milestone oficiálně oznámilo MXGP 2021

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Milestone S.r.l
Další díl motokrosových závodů MXGP 2021 od italského studia Milestone obdrží všechny licence mistrovství světa v motokrosu roku 2021. Těšit se můžeme prý i na mnoho novinek. Oznámení doprovází oficiální trailer.
MXGP 2021 – The Official Motocross Videogame kromě reálných jezdců, týmů, tratí letošního ročníku slibuje i nový režim kariéry a také čtyři legendární tratě. Konkrétně v novém dílu nalezneme italské Ottobiano, francouzské údolí Ernée, mexický Leon a portugalskou Aguedu.
Aby toho nebylo málo, Milestone se chlubí rovněž vylepšeným editorem tratí a hratelností, jež by měla zážitek posunout ještě více k realitě. Kromě zbrusu nové kariéry nebude chybět ani mnoho dalších herních režimů včetně multiplayeru.

Zdroj: Milestone S.r.l

Oficiální vydání MXGP 2021 – The Official Motocross Videogame je naplánováno na 30. listopadu tohoto roku pro platformy PC, Xbox One, Xbox Series X/S, Playstation 4 a Playstation 5. Italské studio Milestone je již dlouhá léta zkušeným vývojářem závodních her. Na jejich nejnovější přírůstky Hot Wheels Unleashed a Monster Energy Supercross 4 se můžete podívat v naší recenzi.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn