Profesionální hráč CS:GO prohrál duel kvůli slepici

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Valve
Každému hráči se někdy něco ve hře bohužel tak nějak nepovede, to se holt stává. Avšak prohrát kolo kvůli slepici, to se jen tak nevidí. Přesně tohle se stalo profesionálnímu hráči CS:GO, který se jmenuje Casper „cadiaN“ Møler a hraje za dánský celek Heroic, jenž patří do světové špičky.
Všichni hráči CS:GO jistě zažili ten typický duel 1v1, kdy bomba je již položena a vy jste v roli policisty. Pozice teroristy je naprosto neznámá, a tak nezbývá nic jiného než zkusit zneškodnit bombu. Přesně to udělal i cadiaN, a když byl již za polovinou zneškodňování, u shortu na mapě Inferno se zpoza rohu mihnula hlava slepice. CadiaN si myslel, že se jedná o stín hráče, a přestal zneškodňovat bombu.
Rozeběhl se tedy za hráčem, avšak velice rychle zjistil, že se jednalo právě o slepici. Začal se tedy smát a při dalším pokusu o zneškodňování jej terorista zabil a vyhrál tak kolo. Hráči této hry již nějakou dobu debatují, zda slepice nějak negativně ovlivňují kompetitivní zápasy. Zde je vidět, že v nešťastných momentech ano.

Zdroj: win.gg

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn