ETS2 Heart of Russia - bytové komplexy

Rozšíření Heart of Russia pro ETS2 představuje město Rjazaň

30. 12. 2021
Zdroj náhledu: SCS Software

Datum vydání očekávaného rozšíření pro hru Euro Truck Simulator 2 (ETS2) prozatím nebylo oznámeno, vývojáři ze studia SCS Software se však podělili o další informace. Tentokrát si představíme Rjazaň, třetí nejlidnatější město ve střední oblasti evropské části Ruska, na niž se DLC Heart of Russia zaměří.

Zdroj: SCS Software

Rjazaň se nachází v blízkosti řeky Oka a je rušným dopravním uzlem v Rusku. Najdeme zde velká průmyslová odvětví, mezi která patří ropná rafinérie a její sklad, výroba vojenské techniky či pila. Metropole se rovněž může chlubit velkým počtem obchodních center, prodejců automobilů a mnoha bytovými komplexy. Rjazaň je také domovem jednoho z nejstarších muzeí v Rusku, Rjazaňského Kremlu. Nachází se na vrcholu strmého kopce a je obklopen příkopem a řekami. Tento monument navíc patří do státního registru nejcennějších památek Ruské federace. Kromě muzea zde najdeme i katedrály, kláštery a mnoho dalších historických památek.

Zdroj: SCS Software

Rozšíření Heart of Russia je osmým přídavkem do hry Euro Truck Simulator 2 (ETS2) a podle slov vývojářů by mělo patřit mezi ty největší. Svou rozsáhlostí by možná mohlo překonat i letošní Iberii, jejíž recenzi najdete zde.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.