Rozšíření Heart of Russia pro ETS2 představuje město Rjazaň

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: SCS Software
Datum vydání očekávaného rozšíření pro hru Euro Truck Simulator 2 (ETS2) prozatím nebylo oznámeno, vývojáři ze studia SCS Software se však podělili o další informace. Tentokrát si představíme Rjazaň, třetí nejlidnatější město ve střední oblasti evropské části Ruska, na niž se DLC Heart of Russia zaměří.
ETS2 Heart of Russia - Rjazaň

Zdroj: SCS Software

Rjazaň se nachází v blízkosti řeky Oka a je rušným dopravním uzlem v Rusku. Najdeme zde velká průmyslová odvětví, mezi která patří ropná rafinérie a její sklad, výroba vojenské techniky či pila. Metropole se rovněž může chlubit velkým počtem obchodních center, prodejců automobilů a mnoha bytovými komplexy.
Rjazaň je také domovem jednoho z nejstarších muzeí v Rusku, Rjazaňského Kremlu. Nachází se na vrcholu strmého kopce a je obklopen příkopem a řekami. Tento monument navíc patří do státního registru nejcennějších památek Ruské federace. Kromě muzea zde najdeme i katedrály, kláštery a mnoho dalších historických památek.

Zdroj: SCS Software

Rozšíření Heart of Russia je osmým přídavkem do hry Euro Truck Simulator 2 (ETS2) a podle slov vývojářů by mělo patřit mezi ty největší. Svou rozsáhlostí by možná mohlo překonat i letošní Iberii, jejíž recenzi najdete zde.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn