Cyberpunk Edgerunners – úvodka

První ukázky seriálu Cyberpunk: Edgerunners

9. 6. 2022
Zdroj náhledu: Netflix

Po dlouhém čekání se animovaný seriál ze světa Cyberpunku konečně představil světu. Během právě probíhající akce Netflix Geeked Week byla představena první ukázka ze seriálu Cyberpunk: Edgerunners a vypadá vskutku skvostně. Je uklidňující vidět, že i seriálová adaptace se drží kyberpunkového žánru v okázalém stylu bojových scén, krve, akce i pestrých barev. Z prvního klipu můžeme poznat podobu se scénou, kdy V a Jackie konfrontují Maelstromův gang ve hře Cyberpunk 2077. Jsou zde menší nuance, jako je spíše lidská dívka místo robota, ale scénář probíhá úplně stejně – vzít dívku, vytasit zbraně, usekat ruce, postřílet členy gangu a rozpoutat velký chaos.

Cyberpunk: Edgerunners bude desetidílný animovaný seriál vyvíjený Netflixem ve spolupráci se studiem CD Projekt RED, jehož premiéra je stanovena na září tohoto roku. Bude pojednávat o chlapci, který se v rámci drsného přežití v ulicích Night City stane Edgerunnerem, tedy nájemným žoldákem, který je pro peníze ochotný zajít jakkoli daleko jen pro to, aby splnil svou misi. Night City je město posedlé technologiemi a úpravami těla, proto se můžeme těšit na mnoho vizuálně zajímavých scén.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.