PS Plus květen 2023 potěší milovníky závodů i středověkých bitev

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Společnost Sony odhalila nové hry pro svou předplatitelskou službu PS Plus na měsíc květen roku 2023. Tentokrát se opět dočkáme tří zajímavých titulů, které si od 2. května do 5. června budeme moci přidat do naší knihovny.

GRID Legends

Prvním kouskem v novém PS Plus květen je nejnovější pokračování závodní série GRID, které vyšlo v minulém roce. GRID Legends nám, stejně jako jeho předchůdce, přináší povedený arkádový jízdní model a systém Nemesis, který v posledním díle přinesl několik vylepšení. Kromě toho se v GRID Legends nachází i příběhový režim, který vypráví dramatickou a docela zajímavou story o závodníkovi s číslem 22 a jeho rivalech. Pokud vás tato hra zajímá nějak blíže, můžete zavítat na náš článek, v němž jsme GRID Legends recenzovali.

GRID Legends bude v PS Plus dostupný od 2. května do 5. června.

Chivalry 2

Jestli není GRID Legends váš šálek kávy, můžete zkusit štěstí ve středověkých bitvách, které přináší titul Chivalry 2. Jedná se o středověkou akční rubačku, kterou vyvinulo Torn Banner Studio, a je přímým pokračováním hry Chivalry: Medieval Warfare, která sklízela velké úspěchy a je stále mezi komunitou hráčů velmi oblíbená. Naši recenzi si můžete přečíst zde.

Chivalry 2 bude rovněž k dispozici od 2. května do 5. června.

Descenders

Třetím a zároveň posledním kouskem v PS Plus květen 2023 je cyklistická sportovní hra Descenders, v níž budete sjíždět extrémní svahy v procedurálně generovaných světech. Jakožto profesionální sportovec a závodník se budete snažit dovést váš tým k úspěchu a slávě. Podaří se vám to a stanete se dalším Descenderem?

Descender bude taktéž dostupný od 2. května do 5. června.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn