GRID Legends - ps plus květen 2023

PS Plus květen 2023 potěší milovníky závodů i středověkých bitev

26. 4. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Společnost Sony odhalila nové hry pro svou předplatitelskou službu PS Plus na měsíc květen roku 2023. Tentokrát se opět dočkáme tří zajímavých titulů, které si od 2. května do 5. června budeme moci přidat do naší knihovny.

GRID Legends

Prvním kouskem v novém PS Plus květen je nejnovější pokračování závodní série GRID, které vyšlo v minulém roce. GRID Legends nám, stejně jako jeho předchůdce, přináší povedený arkádový jízdní model a systém Nemesis, který v posledním díle přinesl několik vylepšení. Kromě toho se v GRID Legends nachází i příběhový režim, který vypráví dramatickou a docela zajímavou story o závodníkovi s číslem 22 a jeho rivalech. Pokud vás tato hra zajímá nějak blíže, můžete zavítat na náš článek, v němž jsme GRID Legends recenzovali.

GRID Legends bude v PS Plus dostupný od 2. května do 5. června.

Chivalry 2

Jestli není GRID Legends váš šálek kávy, můžete zkusit štěstí ve středověkých bitvách, které přináší titul Chivalry 2. Jedná se o středověkou akční rubačku, kterou vyvinulo Torn Banner Studio, a je přímým pokračováním hry Chivalry: Medieval Warfare, která sklízela velké úspěchy a je stále mezi komunitou hráčů velmi oblíbená.

Chivalry 2 bude rovněž k dispozici od 2. května do 5. června.

Descenders

Třetím a zároveň posledním kouskem v PS Plus květen 2023 je cyklistická sportovní hra Descenders, v níž budete sjíždět extrémní svahy v procedurálně generovaných světech. Jakožto profesionální sportovec a závodník se budete snažit dovést váš tým k úspěchu a slávě. Podaří se vám to a stanete se dalším Descenderem?

Descender bude taktéž dostupný od 2. května do 5. června.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.