Stranger Things

Tvůrci Stranger Things přichází s novým seriálem

26. 4. 2023
Zdroj náhledu: Netflix

Už za rok skončí oblíbený seriál Stranger Things. Jeho tvůrci, bratři Dufferovi, už ale pracují na novém sci-fi projektu, který by měl být ze stejného univerza. S názvem The Boroughs se však nezaměří na děti, nýbrž na starší generaci – doslova přímo na důchodce. Příběh by se měl odehrávat v malé komunitě uprostřed Nového Mexika, kde se skupina seniorů bude muset postavit jakési zlovolné entitě z jiného světa, jež může přivést lidstvu zkázu. Hrdinů v důchodovém věku se to má týkat o to víc, když tahle neznámá věc krade to nejcennější, co mají, čas.

První řada bude obsahovat osm epizod. Zatím ale není známo, kdy začne jakákoliv část produkce nebo kdo bude obsazen do hlavních rolí. Také není známé, jestli bude vsazeno na hororové dobrodružství, stejně jako v případě Stranger Things. Stejně jako je důležité zmínit, že bratři Dufferovi budou pouze producenty seriálu, nikoliv hlavními tvůrci. Těmi se stali Jeffrey Addiss a Will Matthews, oba zkušení matadoři. Počkejme si, jak vše dopadne, máme určitě minimálně rok čas, ale rozhodně se můžeme těšit na další prapodivno. Přečtěte si také naše recenze filmů a seriálů.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.