Dead Island 2 – Amy

Dead Island 2 už stihl prodat první milion kopií

25. 4. 2023
Zdroj náhledu: Deep Silver

Dead Island 2 má za sebou úspěšný víkend od uvedení do prodeje. Čísla totiž odhalují, jak moc se fanoušci nefalšované zombie apokalypsy těšili na pokračování brutální řežby, tentokrát v prostorách luxusních nemovitostí pracháčů z Los Angeles. Takřka po deseti letech nejistoty, napínavého čekání a střídání studií častěji než ponožky se hráči přece jen dočkali a Deep Silver se nyní chlubí masivním úspěchem. Dead Island 2 dosáhl milionu celosvětově prodaných kopií hry už během prvních tří dnů od vydání. Číslo stále roste a titul má už nyní velice dobře našlápnuto k velmi slušným prodejům.

https://twitter.com/deadislandgame/status/1650551266337075211?ref_src=twsrc%5Etfw

Tato skutečnost je o to více povzbudivá vzhledem k tomu, jakou historii za sebou Dead Island 2 má a v jakém vyšel období. Zajímavé bude nyní sledovat, jak si titul povede i nadále a zda si dokáže udržet vzrůstající křivku nových hráčů. Brzy se na scéně totiž chystají objevit další velké hry, jako je například Star Wars Jedi: Survivor či The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Vývojáři mají nyní prostor na to, pustit se do slibovaných DLC a přinést tak fanouškům ještě více brutality na místech, která byla v základní hře vynechána.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.