PS Plus prosinec 2021 – opět nás Sony velmi příjemně překvapilo

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: blog.plastation.com
Společnost Sony odhalila nové hry pro svou předplatitelskou službu PS Plus na měsíc prosinec roku 2021. Tento měsíc nás Sony se svojí nabídkou velmi příjemně překvapila a už teď se nemůžeme dočkat 7. prosince, kdy si budeme moct přidat tyto hry do své knihovny. My vám jako vždy ukážeme, o které hry se jedná.
PS Plus prosinec 2021

Godfall: Challenger Edition (PS4/PS5)

Godfall je looter-slasher zasazený do fantasy vesmíru plného hrdinských rytířů a temné magie. Vydejte se na dobrodružství ve fantastickém akčním RPG, které využívá působivé boje na blízko z pohledu třetí osoby. Edice Challenger se zaměřuje na tři jedinečné režimy: Lightbringer, Dreamstones a Ascended Tower of Trials, všechny tři mají nové vymoženosti mířené k endgame obsahu hry.
Godfall: Challenger Edition bude v PS Plus prosinec dostupný do 3. ledna.

Lego DC Super-Villains (PS4)

V této legové hře budete na straně těch zlých… vydejte se na zcela nové dobrodružství a staňte se tím nejlepším padouchem, jakého vesmír ještě neviděl. Hráči budou stavět a hrát za superpadouchy, jako je Joker, Harley Quinn, Poison Ivy a mnoho dalších. Po celou dobu hry budete rozpoutávat zmatek v akcí nabitém příběhu.
Lego DC Super-Villains bude v PS Plus prosinec dostupný do 3. ledna.

Mortal Shell (PS4)

Mortal Shell je nemilosrdné a velice akční RPG pro jednoho hráče, které otestuje váš zdravý rozum a odolnost v místním roztříštěném světě. Zatímco pozůstatky lidstva chřadnou a hnijí, v troskách bují zuřiví nepřátelé. Nešetřete slitováním a snažte se přežít, což vyžaduje dokonalou přesnost a instinkty. Vystopujte skryté svatyně oddaných stoupenců a objevte váš skutečný účel.
Mortal Shell bude v PS Plus prosinec dostupný do 3. ledna.
Zdroj: blog.plastation.com
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn