Hitman 3 přidává obsah s vánoční tematikou

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: ioi.dk
Hitman 3 měl v uplynulém roce několik sezónních obsahových událostí a nyní bude přidávat obsah s vánoční tematikou. Tato informace pochází z nového videa, které bylo včera zveřejněno. Upoutávka ukazuje nový zimní obsah pro Hitmana, který platí od 30. listopadu až do 19. ledna 2022.
Video začíná tím, že ukazuje návrat oblíbené sezónní akce Holiday Hoarders. Předpokladem Holiday Hoarders je tentokrát to, že Agent 47 je připraven zastavit lupiče Harryho a Marva, než zkazí Vánoce. Zloději jsou přímým odkazem na kriminální dvojici z původního filmu Sám doma v podání Joea Pesciho a Daniela Sterna.
Video potvrzuje, že Holiday Hoarders bude trvalým doplňkem Hitmana 3 pro všechny majitele hry. Podle videa si hráči, kteří mají Hitman 3 Free Starter Pack, budou moci sezónní akci v prosinci zahrát zdarma. Hráči, kteří hrají Holiday Hoarders, si budou moci ve hře odemknout oblek Santa 47.
Druhým přírůstkem jsou vybrané smlouvy Urbens Holiday Special, které budou zahájeny 21. prosince. Tato sezónní událost zahrnuje smlouvy uspořádané členem komunity Urbenem. V rámci akce byly pro Hitmana 3 znovu aktivovány Elusive Targets, počínaje každým pátkem od 3. prosince do 19. ledna. Hráči budou mít v prosinci i další šanci na eliminaci několika klíčových cílů z minulé sezóny Hitmana 3, jako je hrdý cíl Iconoclast, chtivý Heartbreaker a další.
Třetím přírůstkem je Hokkaido Snow Festival, který začíná 3. ledna. Festivalová událost bude také trvalým doplňkem Hitmana 3. V této události mohou hráči navštívit sněhový festival a zúčastnit se některých radostných aktivit, jako je házení sněhových koulí či sběr tematických předmětů, včetně sekáčku na led a obleku na festival sněhu. Půjde o stálou akci pro všechny majitele hry a hráči Hitman 3 Free Starter Pack si mohou až do 4. února užít Hokkaido Snow Festival zdarma.
Hitman 3 je nyní k dispozici na PC, PS4, PS5, Stadia, Switch, Xbox One a Xbox Series X/S.
Zdroj: gamerant.com
Zdroj: IO Interactive
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn