Hitman 3 úvod

Hitman 3 přidává obsah s vánoční tematikou

1. 12. 2021
Zdroj náhledu: ioi.dk

Hitman 3 měl v uplynulém roce několik sezónních obsahových událostí a nyní se přidá obsah s vánoční tematikou. Tato informace pochází z nového videa, které se včera zveřejnilo. Upoutávka ukazuje nový zimní obsah pro Hitmana, který platí od 30. listopadu až do 19. ledna 2022.

Video začíná tím, že ukazuje návrat oblíbené sezónní akce Holiday Hoarders. Předpokladem Holiday Hoarders se tentokrát stalo to, že Agent 47 se připravuje zastavit lupiče Harryho a Marva, než zkazí Vánoce. Zloději jsou přímým odkazem na kriminální dvojici z původního filmu Sám doma v podání Joea Pesciho a Daniela Sterna.

Video potvrzuje, že Holiday Hoarders bude trvalým doplňkem Hitmana 3 pro všechny majitele hry. Podle videa si hráči, kteří mají Hitman 3 Free Starter Pack, budou moci sezónní akci v prosinci zahrát zdarma. Hráči, kteří hrají Holiday Hoarders, si mohou ve hře odemknout oblek Santa 47.

Druhým přírůstkem se stávají vybrané smlouvy Urbens Holiday Special. Ty přibydou 21. prosince. Tato sezónní událost zahrnuje smlouvy uspořádané členem komunity Urbenem. V rámci akce se pro Hitmana 3 znovu aktivovaly Elusive Targets, počínaje každým pátkem od 3. prosince až do 19. ledna. Hráči budou mít v prosinci i další šanci na eliminaci několika klíčových cílů z minulé sezóny Hitmana 3, jako je hrdý cíl Iconoclast, chtivý Heartbreaker a další.

Třetím přírůstkem je Hokkaido Snow Festival, který začíná 3. ledna. Festivalová událost bude také trvalým doplňkem Hitmana 3. V této události mohou hráči navštívit sněhový festival a zúčastnit se některých radostných aktivit, jako je házení sněhových koulí či sběr tematických předmětů, včetně sekáčku na led a obleku na festival sněhu. Půjde o stálou akci pro všechny majitele hry a hráči Hitman 3 Free Starter Pack si mohou až do 4. února užít Hokkaido Snow Festival zdarma.

Hitman 3 je nyní k dispozici na PC, PS4, PS5, Stadia, Switch, Xbox One a Xbox Series X/S.

Zdroj: IO Interactive

Zdroj: gamerant.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.