Starfield - loď

Starfield obdržel další aktualizaci řešící výkon hry

27. 9. 2023
 

Bethesda vydala do hry Starfield v pořadí již druhou menší aktualizaci, která se primárně zaměřuje na výkon a celkovou stabilitu. Nově vydaný update je také základem pro velkou aktualizaci, která má do hry přijít již brzy.

Starfield - přistávající loď

Problémy s plynulostí, vysoké hardwarové požadavky nebo nedoladěné ovladače na některých grafických kartách. To je po výkonnostní stránce asi největší problém současného vesmírného RPG Starfield. V souvislosti s výkonem a stabilitou již Bethesda dříve jeden update vydala, avšak v posledních hodinách se začal distribuovat další s číslem 1.7.33, který na předchozí úzce navazuje. Zároveň tato aktualizace slouží i jako základ pro další, velkou, která by měla do hry přijít snad brzy.

Více informací o nové aktualizaci naleznete zde. Obecně ale verze 1.7.33 řeší problémy s pády a zamrzání hry či problémy s rozmazáním textur při zapnutém upscalingu. Dostalo se i na vyřešení takových problémů, jako jsou špatně zobrazované hvězdicové odlesky na grafikách od AMD nebo oprava některých postav, které například nestály na správném místě. Naši recenzi na hru naleznete zde.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.