PUBG BATTLEGROUNDS – spolupráce s KFC

PUBG nabídne virtuální kulinářské zážitky ve spolupráci s KFC

26. 9. 2023
Zdroj náhledu: @PUBG_US

Že vývojáři často pojí síly s firmami mimo herní průmysl a zásobují hráče nejrůznějšími crossovery všemožných podob, jsme si už tak nějak zvykli. Když oblíbený řetězec rychlého občerstvení představil svou herní KFConsole, byl to teprve začátek toho, co nás v budoucnu má potkat. Po úspěšné spolupráci s Diablo IV zkouší podobnou kolaboraci hra PUBG MOBILE a PUBG: BATTLEGROUNDS, která si pro své věrné fanoušky připravila hned celou řadu odměn… ať už těch virtuálních, nebo těch skutečných.

Spolupráce KFC s PUBG MOBILE odstartuje 2. října a potrvá až do 6. listopadu tohoto kalendářního roku. Odměny pro PUBG: BATTLEGROUNDS budou k dispozici od 11. října do 7. listopadu na PC a od 19. října do 15. listopadu pro konzole.

Hráči budou moct své smysly potěšit virtuálními kulinářskými zážitky v neméně virtuálních restauracích KFC Royale na mapách Erangel, Miramar, Nusa a Livik. Na výběr budete mít několik lahodných pochoutek, z nichž se má každá vyznačovat jedinečnými vlastnostmi zaručujícími vítězství. Svou lásku ke smaženému kuřecímu masu můžete dát najevo také skrze několik tematických kosmetických doplňků včetně sady KFC Royale Colonel Set, obalu Chicken Champ, padáku Royale Delight nebo rámečku pro avatara Crispy Crunch.

Zdroj: Krafton

Po slavném vítězství si hráči jistě budou chtít dopřát malou svačinku i mimo virtuální svět her, a tak vybrané pobočky KFC nabídnou speciální položky na menu, jejichž koupí získáte exkluzivní herní odměny – až šest bojových kosmetických doplňků v červenobílých barvách charakteristických pro značku KFC.

„Jsme profíci, pokud jde o výrobu toho nejlepšího smaženého kuřete na světě, po kterém si olizujete prsty. Dodáváme vám chuť, po které toužíte,“ řekl Val Kubizniak, globální marketingový ředitel společnosti KFC. „Nyní si fanoušci PUBG: BATTLEGROUNDS a PUBG MOBILE mohou vychutnat ikonickou chuť KFC jako nikdy předtím a poté se vrhnout do battle royale a získat velkou kořist, aby si vychutnali dvojnásobnou chuť vítězství.“

A kdyby vás jako vždy zajímalo, zda bude tato akce dostupná i u nás, bohužel vás zklamu. Mezi zúčastněné regiony patří Arménie, Ázerbájdžán, Bahrajn, Brazílie, Estonsko, Finsko, Gruzie, Indonésie, Kuvajt, Lotyšsko, Litva, Malajsie, Myanmar, Filipíny, Katar, Saúdská Arábie, Jižní Korea, Tádžikistán, Thajsko a USA.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.