Starfield intro art

Microsoft kvůli vydání Starfieldu ukončil možnost pořídit si Game Pass za jeden dolar

30. 8. 2023
Zdroj náhledu: Bethesda

Pokud jste si naplánovali, že si nadcházející vesmírné akční RPG Starfield vyzkoušíte v rámci akční nabídky Game Passu, máte smůlu. Microsoft totiž v tichosti ukončil akcí, v níž jste mohli získat Xbox Game Pass předplatné za jeden dolar na dobu čtrnácti dnů.

Není to poprvé, co Microsoft zvolil tento krok, a je zjevné, že chce ze hry Starfield vytěžit co nejvíce. Ostatně, jak by ne, když jde o jednu z nejočekávanějších her poslední doby – pro mě je Starfield nejočekávanějším titulem od vydání Cyberpunku 2077. Je ale možné, že se akce do oběhu později vrátí, pravděpodobně ale až za několik týdnů, nebo možná měsíců, či až Starfield bude mít tu nejlepší dobu za sebou. No, uvidíme.

Starfield dorazí 6. září letošního roku pro PC a konzole Xbox Series. K dispozici je jak základní verze hry, která vyjde na 69,99 euro, tak i Premium Edition, jež nabídne předběžný přístup, soundtrack, digitální artbook, Constellation Skin Pack a expanzi Shattered Space. Cena této edice činí 99,99 euro. Bethesda nedávno odhalila také časy vydání.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.