Microsoft kvůli vydání Starfieldu ukončil možnost pořídit si Game Pass za jeden dolar

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Bethesda

Pokud jste si naplánovali, že si nadcházející vesmírné akční RPG Starfield vyzkoušíte v rámci akční nabídky Game Passu, máte smůlu. Microsoft totiž v tichosti ukončil akcí, v níž jste mohli získat Xbox Game Pass předplatné za jeden dolar na dobu čtrnácti dnů.

Není to poprvé, co Microsoft zvolil tento krok, a je zjevné, že chce ze hry Starfield vytěžit co nejvíce. Ostatně, jak by ne, když jde o jednu z nejočekávanějších her poslední doby – pro mě je Starfield nejočekávanějším titulem od vydání Cyberpunku 2077. Je ale možné, že se akce do oběhu později vrátí, pravděpodobně ale až za několik týdnů, nebo možná měsíců, či až Starfield bude mít tu nejlepší dobu za sebou. No, uvidíme.

Starfield dorazí 6. září letošního roku pro PC a konzole Xbox Series. K dispozici je jak základní verze hry, která vyjde na 69,99 euro, tak i Premium Edition, jež nabídne předběžný přístup, soundtrack, digitální artbook, Constellation Skin Pack a expanzi Shattered Space. Cena této edice činí 99,99 euro. Bethesda nedávno odhalila také časy vydání.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn