Red Dead Redemption 2 intro

Red Dead Redemption 2 dostává velkou aktualizaci

7. 9. 2022
Zdroj náhledu: Rockstar Games

Red Dead Redemption 2 mělo být úplně mrtvé, protože Rockstar Games přesouvá pozornost od své westernové sandboxové hry, aby se soustředilo na datum vydání GTA 6. Na Steamu se však objevila velká zářijová aktualizace Red Dead Online, která do zanedbaného online otevřeného světa přidává sadu nových misí.

Zdroj: Rockstar Games

Red Dead Redemption 2 možná přece jen není úplně mrtvé, jak se původně zdálo. Velká aktualizace Red Dead Online přináší do sandboxového westernu od Rockstaru nové sólové mise.

Dříve se aktualizace Red Dead Online objevovaly vždy první úterý v měsíci, ale obvykle jim předcházelo upoutání od Rockstaru na to, co můžeme očekávat. Tentokrát nová aktualizace Red Dead Redemption 2 zřejmě zaskočila hráče, kteří si náhle všimli aktualizace této westernové hry s otevřeným světem, která mění herní soubory o velikosti více než 5 GB.

Ačkoli aktualizace řeší řadu drobných problémů v Red Dead Online, jako je zasekávání se v herních lobby a možnost záškodníků vyhazovat jiné lidi, nezdá se, že by měla v úmyslu opravit některé chyby, glitche a exploity, které se v posledních týdnech objevily, zejména jeden, který způsobuje despawn NPC a zvířat.

Jsou zde však některé nové mise. Nejedná se sice o tak zásadní obsah DLC, v jaký bychom doufali, protože Blood Money z července 2021 stále představují poslední velkou revizi Red Dead Online, ale zejména pro hráče, kteří rádi zažívají RDO sólo, bude tato aktualizace dobrou zprávou. Na poště jsou nyní k dispozici tři nové telegramové mise. Tyto mise nesou názvy In Bad Faith, Strong Medicine a Sow and Reap a můžete si je sami vyzkoušet, jakmile se aktualizace Red Dead Online stáhne. Zdá se, že Red Dead Redemption 2 má přece jen ještě nějaký ten online život.

Zdroj: pcgamesn.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.