Remake Dead Space - Cover

Remake Dead Space vyjde na začátku roku 2023

12. 3. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Spuštění remaku Dead Space je oficiálně potvrzeno na začátek roku 2023. V týdnu o tom internetem kolovaly spekulace, které byly vývojáři v pátek potvrzeny. Spolu s tím poskytli i živý přenos, v němž představují vylepšený sound design remaku.

První část záznamu ukáže upravený systém A.L.I.V.E, jenž má na starost Isaacovo proměnlivé dýchání a hlas. Druhá část se bude věnovat přepracovanému prostorovému zvuku a ta třetí nabídne porovnání zvukových efektů zbraní základní hry a remaku. Nejsou-li však přímé technikálie vaším šálkem kávy a upřednostnili byste spíše čistý herní záznam se svou plnohodnotnou atmosférou, níže je k dispozici krátké video, tak si nechte chutnat.

Druhý živý přenos, který poskytne bližší pohled na vizuální stránku nadcházejícího remaku, je v tuto chvíli naplánován na květen. Máme se tedy na co těšit. Ohledně data vydání se prozatím budeme muset spokojit s informací „začátek roku 2023“, avšak události se nevídaným způsobem posouvají vpřed, a tak nás neváhejte sledovat pro další novinky z oblasti vývoje.

Zdroj: pcgmaesn.com

Daniel Konečný

K hrám poprvé přičichnul u kazetových konzolí, jejichž éra se toho času brala pomalu ke konci. Po druhé okusil kouzlo digitálních světů u hry Age of Empires II, kterou našel na počítači svých prarodičů. Krátce na to to byl Minecraft, pak moba hry a postupně to s ním šlo víc a víc z kopce. Dnes se věnuje nezávislým titulům, obzvláště pak těm, které se netají svými pixely.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.