Remake Dead Space vyjde na začátku roku 2023

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Spuštění remaku Dead Space je oficiálně potvrzeno na začátek roku 2023. V týdnu o tom internetem kolovaly spekulace, které byly vývojáři v pátek potvrzeny. Spolu s tím poskytli i živý přenos, v němž představují vylepšený sound design remaku.
První část záznamu ukáže upravený systém A.L.I.V.E, jenž má na starost Isaacovo proměnlivé dýchání a hlas. Druhá část se bude věnovat přepracovanému prostorovému zvuku a ta třetí nabídne porovnání zvukových efektů zbraní základní hry a remaku. Nejsou-li však přímé technikálie vaším šálkem kávy a upřednostnili byste spíše čistý herní záznam se svou plnohodnotnou atmosférou, níže je k dispozici krátké video, tak si nechte chutnat.
Druhý živý přenos, který poskytne bližší pohled na vizuální stránku nadcházejícího remaku, je v tuto chvíli naplánován na květen. Máme se tedy na co těšit.
Ohledně data vydání se prozatím budeme muset spokojit s informací „začátek roku 2023“, avšak události se nevídaným způsobem posouvají vpřed, a tak nás neváhejte sledovat pro další novinky z oblasti vývoje.
Zdroj: pcgmaesn.com
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn