Lego Star Wars: The Skywalker Saga nabídne galaxii plnou života

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Už ani ne měsíc nás dělí od vydání zatím největší a nejambicióznější hry studia TT Games. Lego Star Wars: The Skywalker Saga je nejen největší hrou britského studia, ale i největší Lego hrou vůbec. V novém traileru, který poodhaluje pozadí vzniku, nám vývojáři představují, jak vytvářeli celou předalekou galaxii.
Ve videu tvůrci hovoří o vytváření všech 23 planet, které se objevily napříč legendární filmovou ságou. Speciální důraz kladli na to, aby galaxie opravdu žila a rozdíly mezi otevřeným světem a levely byly prakticky nerozeznatelné. Hra bude obsahovat nejen všechny ikonické momenty, ale navíc přibudou i vedlejší úkoly, stejně tak i vesmírné mise či tajné výzvy, s jejichž pomocí si hráči odemknou nové vesmírné lodě a oblíbené charaktery, kterých bude více než 300. Opomenut nebyl ani vizuál, a tak hra nabídne možnost, aby si hráč své postavy i lodě pořádně zašpinil či je vyválel ve sněhu.
Lego Star Wars: The Skywalker Saga vyjde na konzolích PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Switch a na PC v úterý 5. dubna.
Zdroj: Gameinformer
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn