Remake Resident Evil 4 se dostaví na PS4

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Campcom

O remaku čtvrtého Resident Evilu se mluví už léta, ale Capcom projekt oznámil až letos v červnu. Po tomto oznámení společnost potvrdila, že hra vyjde 24. března 2023 a že bude vydána pro PC, PS5 a Xbox X.

To vedlo k tomu, že se nějakou dobu spekulovalo o tom, že remake vyjde pouze pro novou generaci konzolí. Na jednu stranu by to znamenalo, že remake Resident Evil 4 nebude omezen restrikcemi starších systémů, ale na druhou stranu by si ho nemohlo zahrát mnoho lidí. Vzhledem k tomu, že čtvrtý díl patří k nejlepším dílům série, by to byla opravdu škoda.

Zdroj: Capcom

Věřme, že Capcom myslel na hráče, kteří mají pouze starší systémy a že v tom není vidina většího zisku. Během prezentace na veletrhu Tokyo Game Show 2022 oznámili, že remake Resident Evil 4 poběží na systému PS4, ale neukázali žádné konkrétní snímky pro tuto verzi. Nemusíte se ale obávat, Capcom se nenechal inspirovat CD Projektem a více se dozvíte na speciální prezentaci, kterou pořádá v říjnu. Bohužel ale konkrétní datum ani čas nebyly oznámeny.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn