Resident-Evil-4-–-Leon

Remake Resident Evil 4 se dostaví na PS4

17. 9. 2022
Zdroj náhledu: Campcom

O remaku čtvrtého Resident Evilu se mluví už léta, ale Capcom projekt oznámil až letos v červnu. Po tomto oznámení společnost potvrdila, že hra vyjde 24. března 2023 a že bude vydána pro PC, PS5 a Xbox X.

To vedlo k tomu, že se nějakou dobu spekulovalo o tom, že remake vyjde pouze pro novou generaci konzolí. Na jednu stranu by to znamenalo, že remake Resident Evil 4 nebude omezen restrikcemi starších systémů, ale na druhou stranu by si ho nemohlo zahrát mnoho lidí. Vzhledem k tomu, že čtvrtý díl patří k nejlepším dílům série, by to byla opravdu škoda.

Zdroj: Capcom

Věřme, že Capcom myslel na hráče, kteří mají pouze starší systémy a že v tom není vidina většího zisku. Během prezentace na veletrhu Tokyo Game Show 2022 oznámili, že remake Resident Evil 4 poběží na systému PS4, ale neukázali žádné konkrétní snímky pro tuto verzi. Nemusíte se ale obávat, Capcom se nenechal inspirovat CD Projektem a více se dozvíte na speciální prezentaci, kterou pořádá v říjnu. Bohužel ale konkrétní datum ani čas nebyly oznámeny.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.