Street Fighter 6 – logiáš

Street Fighter 6 představuje postavy a betu

16. 9. 2022
Zdroj náhledu: @StreetFighter

V rámci oznámení společnosti Capcom z Tokyo Game Show 2022 byly pro Street Fighter 6 oznámeny čtyři vracející se postavy. Od únorového odhalení bojovky Street Fighter 6 byl Capcom ohledně nových postav velmi opatrný. Na veletrhu TGS 2022 Capcom v překvapivém traileru odhalil čtyři postavy, a to Kena, Blanku, Dhalsima a E. Honda.Jak se od nového Street Fightera očekává, všichni čtyři noví členové se dočkali kompletního vizuálního přepracování, které odpovídá jejich charakterům a historii. Ken Masters byl obviněn a je na útěku, Blanka je průvodkyní v džungli, Dhalsim je stále spravedlivým mnichem a mistrem jógy se a E. Honda je cestovatel po světě, zápasník sumo a vynikající kuchař. Co se týče přírůstků na soupisce, mohou se vrátit další zajímavé postavy ze série. Blanka, Dhalsim a E. Honda mají své vlastní, jedinečné a oblíbené bojové styly a Ken je pro Ryua důležitým soupeřem – něco jako Sub-Zero a Scorpion.

Přihlaste se do bety

Capcom na prezentaci Street Fighter 6 potvrdil, že první beta test proběhne příští měsíc. Beta bude probíhat od 7. do 10. října a hráči se do ní budou moci přihlásit na systémech PS5, Xbox Series X/S a Steam. V omezeném režimu si účastníci budou moci vyzkoušet rozsáhlou nabídku tvorby postavy, kde si mohou vytvořit vlastního avatara a používat ho v Battle Hubu. Radím vám, abyste tvořili s rozmyslem, protože svou postavu nemůžete zpětně změnit… alespoň ne v beta verzi.

Na oficiálních stránkách uzavřené bety Capcom uvádí různé herní režimy, které budou hráčům během tří dnů k dispozici. Během testování si hráči budou moci vyzkoušet příležitostné i hodnocené zápasy. Součástí bude také Game Center, kde mohou hráči bojovat proti ostatním v zápasech. Podle informací na stránkách se během testovacího období budou konat otevřené turnaje.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.