Resident-Evil-4-–-Leon

Resident Evil: Infinite Darkness a limitovaný alkohol

27. 5. 2021
Zdroj náhledu: Capcom

Občas se stane že různé společnosti uzavírají netradiční spolupráce, které se jen tak nevidí. Takovou spoluprací bývají například uzavíraní herních značek s alkoholickými nápoji. Díky tomu jsme mohli získat Doom Vodku z kostní dřeně, nebo pálenku Sejvovici od Warhorse aj... Teď se na vaší poličce může objevit nová speciální lihovina skrze Resident Evil: Infinite Darkness.

Zdroj: Capcom

Capcom uzavřel dohodu se společností Cocalero, která vytváří likér ze 17 směsí bylinek mezi které patří lístky koky, ženšen, jalovec, guarana a zázvor. Přesto že nebyla uvedena žádná oficiální cena ani datum vydání očekává se, že by likér Biohazard Infinite Darkness mohl vstoupit do prodeje na stránkách společnosti v červenci. Jedno je ale jasné, pokud jste sběratel takovýchto vzácných předmětů určitě vám tato láhev nesmí chybět ve sbírce.

Na samotný seriál Resident Evil: Infinite Darkness se můžeme těšit už 8. července letošního roku na Netflixu, kde potkáme staré známé jako Leon S. Kennedy a Claire Redfield.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.