horizon-forbidden-west-–-logo

Horizon Forbidden West 27. května na State of Play

26. 5. 2021
Zdroj náhledu: PlayStation

Je to už delší doba, co nám během showcase pro PlayStation 5 ukázali letmý pohled na nové pokračování Horizon Forbidden West. Nyní 27. května nám v rámci State of Play představí exkluzivní 20 minutové segmenty a 14 minutové akční pasáže s oblíbenou hrdinkou Aloy.

Zdroj: PlayStation

Game Director Mathijs de Jonge řekl: „Toto odhalení bylo skutečným týmovým úsilím a my jsme velmi rádi, že vám můžeme ukázat, co máme nachystané. Ať už jste s námi a Aloy od Horizon Zero Dawn nebo teprve začínáte poznávat tento neuvěřitelný svět, chceme s vámi sdílet tento obrovský milník a nemůžeme se dočkat, až uvidíme vaše okamžité reakce.“State of Play můžete sledovat na Twitchi nebo YouTube v 9:00 PDT / 5PM BST / 6PM CEST pro speciální Pre-Show State of Play a ve 14:00 PDT / 10PM BST / 11PM CEST pro odhalení hry Horizon Forbidden West.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.